Vossloh ist ein weltweit agierendes Bahntechnik-Unternehmen, das seit über 140 Jahren für Qualität, Sicherheit, Kundenorientierung und Innovationskraft steht. Mit unserem umfassenden Angebot an Produkten und Dienstleistungen rund um den Fahrweg Schiene zählen wir in diesem Bereich zu den Weltmarktführern. Vossloh ist in knapp 30 Ländern mit über 40 Produktionsstandorten vertreten und bietet den Kunden weltweit integrierte Lösungen aus einer Hand an. Damit leisten wir einen wichtigen Beitrag zur sicheren und nachhaltigen Mobilität von Menschen und zum Transport von Wirtschaftsgütern. Unserem Leitmotiv „enabling green mobility“ folgend, ist das Thema Nachhaltigkeit ein zentraler Baustein unserer Unternehmensstrategie und im Wertesystem fest verankert. Unser Ziel ist es, bis 2030 CO2 neutral zu sein.

Die Vossloh AG ist börsennotiert und erzielte im Geschäftsjahr 2023 mit etwa 4.000 Mitarbeitenden einen Umsatz von 1.214,3 Mio.€.

Jednostka biznesowa Fastening Systems z siedzibą w Werdohl (Niemcy) opracowuje i produkuje systemy mocowania szyn w Niemczech, Polsce, USA i Chinach. Do naszej lokalizacji w Nowych Skalmierzycach/Polska poszukujemy

Technolog Produkcji - Inżynier Procesu (w/m/d)

Zadania:

  • Wdrażanie procesów produkcyjnych i nadzór nad tymi procesami,
  • Zapewnienie zgodności procesów z normami i specyfikacjami przyjętymi w Koncernie,
  • Analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
  • Nadzór nad fazą rozruchu maszyn i systemów,
  • Optymalizacji ustawień maszyn pod kątem skuteczności, szybkości i wydajności procesów produkcyjnych,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie koordynacji, planowania, wdrażania i kontroli usprawnień procesów,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcji i analiza ich przyczyn,
  • Identyfikacja potencjalnego ryzyka w procesie produkcyjnym i opracowywanie skutecznych metod i strategii przeciwdziałania zagrożeniom,
  • Opracowanie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Przygotowanie dokumentacji BOM, obliczanie wielkości zużycia, analiza przyczyn niezgodności,
  • Szkolenie pracowników w zakresie technologii produkcji, przestrzegania zasad pracy i parametrów procesów, prawidłowości obsługi maszyn, urządzeń i instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektronika, budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: Technolog Produkcji, Inżynier Procesu, Inżynier ds. Optymalizacji, Inżynier Utrzymania Ruchu w branży metalowej lub tworzyw sztucznych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Obsługa programu AutoCad i przeglądarek rysunków 3D,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju.

Unternehmen

Vossloh Skamo Sp. z o. o.

Standort

									ul. Kolejowa 18a
63-460 Nowe Skalmierzyce
									Polen

Fachbereich

Industrial Engineering

Kontakt

contact
Natalia Lyczywek

Human Resources

Polen

Tel.: +4862 7621449

Nachricht schreiben