Jobs

Durchsuchen Sie hier die Angebote unseres Stellenmarktes.

Loading...

Elektryk przemyslowy

Standort:
02625 Bautzen Deutschland
Gültig seit:
ab sofort
Vertragsart:
Vollzeit
Standort:
02625 Bautzen Deutschland
Vakanz:
Neubesetzung
Tarifvertrag:
BAP Tarifvertrag
Gehalt:
35000 - 42000 Euro pro Jahr

Beschreibung:

Jako dostawca usÅ‚ug personalnych wspieramy naszych wybranych klientów doswiadczonym i kompetentnym personelem fachowym. Zwracamy uwage na dlugoterminowe okresy zatrudnienia i dobre warunki pracy dla naszych pracowników. Istnieje opcja przejecia!

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortung

  • Naprawa maszyn
  • Rozpozanie i usuwanie awarii elektrycznych
  • Konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych oraz srodkow trwalych
  • Instalacja i uruchamianie nowych komponentow elektrycznych i systemow
  • Przeprowadzanie regularnych kontroli instalacji elektrycznych zgodnie z przepisami prawnymi
  • Dokumentowanie wykonanych prac i stwierdzonych usterek  

Entwicklungspotential / Perspektiven

  • Otrzymasz u nas umowe o prace na czas nieokreslony
  • Zapewniamy regulowane godziny pracy, zgodnie z norma czasu pracy opartym w kodeksie pracy
  • Wynagrodzenie oparte na taryfie BAP + dodatki
  • Stawka godzinowa wynosi ok. 16,00 €/h 

Fachliche Anforderungen

  • Zakonczenie z sukcesem szkolenia jako elektronik w dziedzinie techniki operacyjnej lub porownywalne kwalifikacje
  • Co najmniej 2 lata doswiadczenia zawodowego 
  • Dobra znajomosc jezyka niemieckiego w mowie i pismie
  • Umiejetnosc czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • Samodzielna praca oraz zdolnosc do pracy w zespole
  • Kompetencje w rozwiazywaniu problemow i analityczne myslenie
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Zdolnosc do pracy w roznych pozycjach (np. stanie, schylanie, podnoszenie)
  • Zrecznosc manualna i dobra koordynacja ruchowa  

Kontaktdaten für Stellenanzeige

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie dokumentów aplikacyjnych droga mailowa. Oczywiscie zapewniamy absolutna ochrone danych ososbowych.   Katarzyna Nowak Dzial rekrutacji Kontakt telefoniczny:+49 (0) 3591 2706464-3 E-Mail: katarzyna(xmsDot)nowak(xmsAt)activ-job(xmsDot)com  

Jetzt bewerben
Zum Seitenanfang