Sprache wählen

Inżynier/ka orurowania technologicznego

Niederlassung:

ILF-Poland, office Warsaw, Poland

Verfügbar ab:

jetzt

Stellenbeschreibung:

-projektowanie rurociągów technologicznych zgodnie obowiązującymi normami
-wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych rurociągów, aparatów, konstrukcji i inne
-wykonywanie dokumentacji niezbędnej do projektu 2D/3D
-ocena poprawności rozwiązań budowlanych i technologicznych
-przygotowanie ofert zgodnie z założeniami
-koordynacja międzybranżowa

Fähigkeiten, Erfahrung, Ausbildung:

-wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechanika, energetyka lub pokrewne
-min. 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
-bardzo dobra znajomość AutoCad oraz Aveva PDMS
-znajomość programu Autopipe oraz zagadnień związanych z obliczeniami kompensacyjnymi
-dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-doskonała organizacja pracy w tym systematyczność, dokładność i rzetelność

We offer:

-ambitną pracę w inżynierskiej firmie projektowo-doradczej, należącej do międzynarodowej Gru-py ILF
-przyjazną atmosferę pracy
-pracę w biurze lub w modelu hybrydowym
-pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie karty Multisport, parking dla pracow-ników, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
-dofinansowanie nauki języków obcych (200 zł /m c)
-możliwość bezpłatnej nauki języka niemieckiego w małych grupach w godzinach pracy
-możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ilf.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ihre Bewerbungsunterlagen senden Sie bitte an:

   ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
Ms. Jolanta Folwarczny
Osmańska 12
02-823 Warsaw

Tel: +48 (22) 4 30 - 2635
Fax: +48 (22) 4 30 - 2601

eMail: jolanta.folwarczny@ilf.com

Druckversion